Ramazan Kurt

Kurumunuzun başarılarını diliyorum. Telefonuma gelen mesajlardan aktivitelerinizi izliyor ve zaman zaman programlarınıza katılıyorum. İst. Hadımköy'den sevgi


SİMGENUR DÖNMEZ

Kültür Merkezlerinde bulunan kurs faaliyetleri sayesinde İngilizce de kendimi geliştirme fırsatı buldum. Okul dersimde başarılı olmamı sağladığınız için teşekkü

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler

İletişim Psikolojisi Uzmanı Doğan Cüceloğlu ve Sosyolog Yazar Polat Doğru, Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği söyleşide ebeveynlerle bir araya geldi.

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği “Avrupa’da En Çok Konuşulan Ülke Niçin Türkiye” isimli söyleşi programın konuğu Avrupa Parlamentosu 4. ve 5. Dönem Milletvekili Ozan Ceyhun oldu.

Küçükçekmece Belediyesi'nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği İstanbul Solistleri konseri yoğun bir katılımla Cennet Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşti.

Küçükçekmece Belediyesi'nin düzenlediği ve A.Cihangir İşbilir'in moderatörlüğünde gerçekleşen 'Yeni Anayasa Süreci ve Referandum’’ programının konuğu gazeteci- yazar Ahmet Kekeç oldu.

Küçükçekmece Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahne alan Rumelili Ekrem, Küçükçekmece’de Balkan rüzgarı estirdi.

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği Darbenin Ayak Sesleri konulu söyleşiye konuk olan Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişiminin öncesi ve sonrasına dair önemli açıklamalarda bulundu

Gazeteci-yazar Melih Altınok’un yönettiği, “Anayasa Değişikliği ve Halk Oylaması’’ konulu söyleşinin konuğu Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum oldu.

Medeniyetler İttifakı Türkiye Eşgüdüm Kurulu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Uluslararası Medeniyet Araştırmaları Merkezi (MED-AR) işbirliğiyle hazırlanan Medeniyetler İttifakı İstanbul Konferansları'nın beşincisi Küçükçekmece Be

Küçükçekmece Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği ‘Aşkın Gizli Tarihi’’ programının konuğu ünlü edebiyatçı Prof. Dr. İskender Pala oldu.

Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, Türk halı ve kilimlerinin sergilendiği “İlmekten Motife” isimli sergiye ev sahipliği yaptı.
Önceki1 - 2 - 3 - 4 - 5Sonraki