Ramazan Kurt

Kurumunuzun başarılarını diliyorum. Telefonuma gelen mesajlardan aktivitelerinizi izliyor ve zaman zaman programlarınıza katılıyorum. İst. Hadımköy'den sevgi


SİMGENUR DÖNMEZ

Kültür Merkezlerinde bulunan kurs faaliyetleri sayesinde İngilizce de kendimi geliştirme fırsatı buldum. Okul dersimde başarılı olmamı sağladığınız için teşekkü

Sosyal Ağlar

Faydalı Linkler

İSTANBUL SOLİSTLERİ'NDEN UNUTULMAZ KONSER

Küçükçekmece Belediyesi'nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği İstanbul Solistleri konseri yoğun bir katılımla Cennet Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşti.
BAŞKAN KARADENİZ'E TEŞEKKÜR
Tanbur ve ney sanatçısı Murat Salim Tokaç; "Bu güzide salonları sizinle birlikte paylaşmak bizim için çok güzel bir duygu.Küçükçekmece'nin kültür ve sanata verdiği önemi ve değeri hepimiz görüyoruz. Bizi bu akşam burada buluşturan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim'' diye konuştu.
İstanbul Solistleri konserde, Hicaz ve Nihavend makamlarının yanı sıra, "Kasnak Zeybeği, Rodos Zeybeği, Çakal Çökerten Zeybek, Hasretinle Yandı Gönlüm, Osman Aga, Bir Taş Attım Pencereye'' eserlerini de icra etti. Konser sonunda ise, Kültür Müdürlüğü Şefi Halil İbrahim Sarp konuklara teşekkür ederek çiçek takdim etti.
Yaklaşık 7 yıl önce bir proje kapsamında bir araya gelen ve daha sonra birlikte çalışmaya başlayan İstanbul Solistleri grubunda; Derya Türkan klasik kemençe, Murat Salim Tokaç tanbur ve ney, Hakan Güngör kanun, Fahrettin Yarkın ritim, Yurdal Tokcan ise ud icralarıyla müzikal ziyafet sundu.

 

Okunma Sayısı : 99

FOTOĞRAF GALERİSİ